Ir grūti iedomāties moderno celtniecības vai ražošanas nozari, kurā neizmanto specializētu aprīkojumu. Bet ne katra firma var atļauties iegādāties sev īpašumā pilnu iekārtu parku. Ievērojami finanšu ieguldījumi tehnikas iegādē un dārgāka uzturēšana nozīmē, ka būs nepieciešams vairāk laika tos atmaksai. Tāpēc par populāru risinājumu var kļūt būvniecības tehnikas, iekārtas un aprīkojuma ilgtermiņa noma.

Ilgtermiņā atkarībā no klienta vajadzībām var iznomāt dažāda veida mašīnas un īpašu aprīkojumu, piemēram: kravas automašīnas un torņa celtņi, ekskavatori, pašizgāzēji, buldozeri, bruģētāji, ceļa veltņi, kā arī citas mašīnas un aprīkojums.

Mēs labi pārzinām būvniecības nozares specifiku un līdz ar to piedāvājam Jums elastīgus un efektīvus sadarbības nosacījumus:

  • Iespēja iznomāt gan jaunu, gan lietotu būvniecības tehniku;
  • Elastīga nomas atmaksa;
  • Individuāla kvalitatīva pieeja katra klienta situācijai un vajadzībām;
  • Iespēja pielāgot atmaksas grafiku atbilstoši Jūsu uzņēmuma naudas plūsmai.

Lai izskatītu Jūsu pieprasījumu, Jums tikai jāiesniedz:

  • Pieteikums;
  • Dokumenti par uzņēmuma finansiālo stāvokli.

Mēs izskatīsim Jūsu pieteikumu un dokumentus divu-trīs darba dienu laikā. Pēc tam mēs kopā ar Jums apspriedīsim līguma nosacījumus, ņemot vērā Jūsu iespējas, kā arī Jūsu biznesa specifiku.

Būvniecības tehnikas ilgtermiņa noma nodrošinās Jūsu uzņēmumam nepieciešamo aktīvu izmantošanas iespēju veiksmīga un uzticama biznesa veikšanai pēc caurspīdīgākās procedūras un ar minimālām laika izmaksām!

 

UZZINIET, KĀ RENLI VAR PALĪDZĒT JŪSU IZAUGSMEI

Uzņēmums
Reģistrācijas numurs
Nozare
Nepieciešamais finansējums
Finansējuma mērķis
Kontaktpersona
E-pasts
Telefona nr.

Jūsu dati tiks izmantoti tikai biznesa vajadzībām, sīkāku informāciju skatīt: Privātuma politika

Jūsu pieprasījums nosūtīts. Drīzumā ar jums sazināsimies.